VSTUPENKY

Aktuální informace připravujeme.

DÁRKOVÉ ePOUKAZY V PRODEJI!

Od pátku 11. listopadu jsou v síti Ticketmaster k zakoupení oblíbené Dárkové ePoukazy na Letní shakespearovské slavnosti 2023. Tradiční dárek v podobě ePoukazu umožní příznivcům Slavností obdarovat nejen o Vánocích své blízké, a kromě bohaté nabídky představení garantuje i možnost přednostního nákupu vstupenek. Držitelé poukazů tak disponují výhodou nákupu ještě před oficiálním spuštěním předprodeje. Slavnosti zahájí premiérová komedie JAK SE VÁM LÍBÍ režiséra Jakuba Nvoty. Dárkové ePoukazy lze uplatnit i na všechny naše další hry. Od VESELÝCH PANIČEK WINDSORSKÝCH přes magickou komedii BOUŘE až po krutovládce MACBETHA. Na repertoáru máme 9 titulů, bude tedy z čeho vybírat.

Poukazy v hodnotách 500 – 5000 Kč jsou k dispozici do Prahy, Brna i Ostravy a uplatnit je lze při on-line nákupu na stránkách ticketmaster.cz. Podrobné informace ZDE.

KOUPIT POUKAZ

Dárkový ePoukaz - Letní shakespearovské slavnosti Brno 2023

NEPŘEHLÉDNĚTE

Dárkové ePoukazy jsou v prodeji od 11. listopadu.

Díla Williama Shakespeara v překladu Martina Hilského najdete v nakladatelství ATLANTIS.


Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Využíváme také cookies pro remarketing, které déle využívají reklamní a sociální sítě pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: